Sektir Git!

Sektir Git!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sektir Git!, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tablet üzerinden oynanabilen, yerli yapımcılar tarafından geliştirilmiş bir beceri oyunudur.

Sektir Git!, Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir tür beceri oyunudur. 

Yerli oyun geliştiricisi Sedat Göç'ün ellerinden çıkan Sektir Git!, kinayeli isminin yanı sıra oldukça eğlenceli bir mobil oyun. Oyunda temel amacımız, yukarıda bulunan ve telefonumuzu hareket ettirmek suretiyle yönettiğiniz şişenin içinden düşen taş benzeri cismi, hemen onun aşağısında duran engellere çarptırmak. Tek seferde ne kadar çok engeli ortadan kaldırdığınıza göre puan alabildiğiniz gibi sonraki bölüme geçmek için de en iyi atışınızı yapmanız gerekiyor.

İlk kez yayınlandığında 18 bölümden ibaret olan Sektir Git!, bugün itibariyle 36 farklı bölümle oyuncuların eğlenmesine yardımcı oluyor. Her bölümde farklı bir zorluk sizleri beklerken, tek elle oynayabileceğiniz en başarılı oyunlardan bir tanesi olarak da dikkatleri çekmeyi başarıyor. Tüm bunlara ek olarak oyunda yer alan skor tablosuyla yaptığınız skorları başkaları ile paylaşıp, arkadaşlarınızla yarışmanız da mümkün.

YORUMLAR