Selçuk Üniversitesi Mobil

Selçuk Üniversitesi Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Selçuk Üniversitesi Mobil, Selçuk Üniversitesi öğrencilerinin notlarını Android mobil cihazları üzerinden diledikleri zaman kontrol etmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen yararlı bir uygulama.

Selçuk Üniversitesi Mobil, adından da anlaşıldığı üzere Selçuk Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması. Genel anlamda 2 işlevi bulunan uygulama, öğrencilerin not ve e-posta sistemlerine giriş yapabilmesini sağlıyor.

Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirerek yükledikten sonra, anasayfası üzerinden ister not sistemine isterseniz de mail servisine giriş yapabiliyorsunuz. Bu sistemlere girerken sorulan öğrenci numarası, kullanıcı adı ve şifrelerinizi doğru girmeniz gerekiyor.

Öğrencilerin zorluk yaşamadan diledikleri zaman not sistemine giriş yaparak kontrol edebilmesini sağlayan uygulama, pek göze hitap etmiyor fakat basit olarak notlarınızı ve e-postalarınızı görüntülemenizi sağlıyor. Özellikle sınav döneminden sonraki süreçte işinize yarayabilecek olan uygulama tüm Selçuk Üniversitesi öğrencilerinin mobil cihazlarında bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi.

YORUMLAR