Shadow Warrior Classic Redux 1.2.0 (Android)

Shadow Warrior Classic Redux

Shadow Warrior Classic Redux
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow Warrior Classic Redux, Android platformu için 90'lı yıllarda efsane olmuş oyunun tekrar elden geçirilmiş halidir.

Shadow Warrior Classic Redux, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir FPS oyunudur

Devolver Dijital tarafından geçtiğimiz günlerde Steam için de çıkarılan Shadow Warrior Classic Redux, 90'lı yıllarda ayıla bayıla oynadığımı Shadow Warrior'un biraz elden geçirilerek, günümüz teknolojilerine uyarlanmış hali. FPS ile Samuray fikrini bir araya getirmeyi başaran bu oyun, ilk çıktığı yıllarda büyük sükse yapış ve yılın en iyi oyunları arasında aday dahi gösterilmişti. 

Oyunda şirketlerin Japonya'yı kontrol ettiği bir devirde yaşıyoruz. Bu şirketler de kendi aralarındaki husumetleri çözmek için Shadow Warrior denen savaşçıları kiralıyor ve bunları çeşitli görevlere gönderiyorlar. Biz de Lo Wang isimli bu savaşçıların en iyisini kontrol ediyor ve Zilla Şirketi için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz. 

Her FPS oyununda olduğu gibi birinci kişi gözünden baktığımız ve çevreye çeşitli silahlarla saldırdığımız oyunun diğerlerinden farkı ise kılıç kullanabiliyor oluşumuz. Mermimiz bittiğinde hızla içeriye dalıp, kılıçla da işimizi görebiliyoruz. Gerek bu oyunda gerekse yakın zaman önce tekrar çıkarılan yeni oyunda bu mekaniğin oldukça iyi işlediğini ve oyuna bambaşka bir eğlence kattığını da söyleyebiliriz. 

Son zamanlarda mobil platformlara çıkmış en kaliteli oyunlardan bir tanesi olan Shadow Warrior, kesinlikle oynanması gereken oyunların başında geliyor. 

YORUMLAR