Share Link

Share Link
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızdaki dosyalarınızı başka cihazlara gönderebilir ya da dosya alabilirsiniz.

Çoklu ortam dosyalarınızı ve uygulamalarınızı paylaşmak için çeşitli dosya aktarma çeşitlerini hzılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan Share Link ile dosya paylaşımını birkaç dokunuşla halledebilirsiniz.

ASUS tarafından geliştirilen Share Link uygulaması ile fotoğraf, video, müzik, uygulama ve belgeler gibi dosya türlerini gönderip alabilirsiniz. Tüm Android cihazlarla bağlantı kurarak dosya paylaşabileceğiniz uygulamada bu işlemi Wi-Fi aracılığıyla yapıyor fakat internet bağlantısına ihtiyaç duymuyorsunuz. Hatasız çalışan nadir uygulamalar arasında yer alan Share Link ile mobil cihazların yanı sıra Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızdan da dosya gönderip alabilirsiniz. Uygulamanın Windows sürümünü yükledikten sonra yakındaki bilgisayarlara bağlanıp, dosya aktarımlarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sade ve modern bir arayüze sahip olan Share Link uygulaması ASUS marka akıllı telefonlarda önyüklü olarak geliyor, ancak cihazınızda yüklü değilse anında indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.