Shark Attack Simulator 3D 1.1 (Android)

Shark Attack Simulator 3D

1.1
Shark Attack Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Attack Simulator 3D ücretsiz bir köpekbalığı oyunudur

Shark Attack Simulator 3D oyunculara okyanusların en korkunç yırtıcısı olan köpekbalığını kontrol etme imkanı veren bir köpekbalığı simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir köpekbalığı oyunu olan Shark Attack Simulator 3D'de açık denizlerde av peşinde koşan bir köpekbalığının yerine geçiyoruz. Amacımız ise köpekbalığının açlıktan ölmemesi için onun avlanmasını sağlamak. Menümüzde ise insanlar yer alıyor.

Shark Attack Simulator 3D'de temel olarak bize verilen ksıtlı süre içerisinde en çok avı yakalamaya çalışıyoruz. Bu süre içerisinde ne kadar çok av yakalarsak o kadar yüksek puan alabiliyoruz. Denizde yüzen insanları yiyebildiğimiz gibi teknelere saldırabiliyoruz. Teknedeki insanlar suya düşünce onları yiyebiliyoruz. Ayrıca iskelelere, cankurtaran kulelerine doğru ilerleyerek bu yapıları yok edebilmemiz de mümkün. Böylece suya düşen insanları avlayabiliyoruz. Oyunda karaya bile çıkabilmemiz mümkün.

Shark Attack Simulator 3D 3 boyutlu bir simülasyon oyunu. Oyunda köpekbalığımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Köpekbalığımızı yönlendirmek için sol taraftaki analog kontrol çubuğunu, zıplatmak için sağ taraftaki zıplama tuşunu kullanıyoruz.

YORUMLAR