Shark Simulator 1.0 (Android)

Shark Simulator

1.0
Shark Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Simulator tamamen ücretsiz olarak sunulan keyifli bir simülasyon oyunudur. Büyük beyaz köpekbalığını yönettiğimiz bu oyunda sahildeki insanlara dehşet saçıyoruz.

Köpekbalığı simülasyonu olarak karşımıza çıkan Shark Simulator'da büyük beyaz köpekbalığının kontrolünü ele alıyoruz ve serinlemek için denize giren insanlara saldırıyoruz. Bu yaptığımız acımasızca ve zalimce görünse de bir simülasyonun oyunundan gerçekçilik beklenir. Söz konusu köpekbalığı olunca biraz kan da olmalı değil mi?

Simülasyon oyunları mobil cihazlarda beklenen etkiyi yaratmakta güçlük çekiyor. Yine de yapımcılar heyecan ve aksiyon dozunu biraz yüksek tutarak simülasyon oyunlarının oynanabilirlik seviyelerini yükseltmeye çalışıyorlar. Shark Simulator da bu oyunlardan biri; aksiyon oranı yüksek ama grafik kalitesi ortalama seviyelerde. Yine de bu oyunun kötü olduğu anlamına gelmiyor elbette.

Gündüz ce gece modu bulunan oyunda ne kadar fazla kaos yaratırsanız o kadar fazla puan alıyorsunuz. Denizde yüzenler, sandalla gezenler ve plajda güneşlenenler ilk hedefiniz! Oyunda yer verilen kontroller mümkün olduğunca basit tutulmaya çalışılmış. Ekran üzerindeki butonlardan hangisinin ne işe yaradığını açıkça görebiliyorsunuz.

Oyun esnasında dinamik olarak değişen kamera açıları oyundan alınan keyfi katlıyor ve olaya daha fazla hakim olmanızı sağlıyor. Kısaca Shark Simulator ortalama bir simülasyon oyunu. Her ne kadar PC için sunulanlar kadar iyi olmasa da bir mobil cihaz için ideal.

YORUMLAR