Shatterbrain 0.9.15 (Android)

Shatterbrain

Shatterbrain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fizik kanunlarına dayalı Shatterbrain oyununda, hedefleri vurmak için çeşitli sistemler kurabilirsiniz.

Shatterbrain oyunu Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz oldukça keyifli ve bir o kadar zorlu bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Temel Fizik kurallarına dikkat ederek oynayabileceğiniz Shatterbrain oyununda, ekranda verilen nesneleri ve platformları size verilen hamle sayısına göre devirmeniz gerekiyor. Örneğin; ekranda gördüğünüz iki adet sarı topu tek hamlede indirmeniz gerekiyorsa, doğru şekli çizerek görevi tamamlayabilirsiniz. Elbette bu durum her zaman kolay olmuyor. Oluşturduğunuz şeklin veya sistemin, yasaklı bölgelere temas etmemesi gereken ya da çizim yapılamayan alanların olduğunu da bilmeniz gerekiyor.

Oyunda ilerleme kaydedebilmek için tüm seviyelerde 3 yıldız kazanmaya çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Yani 2 hamlede tamamlamanız gereken seviyeyi 3 hamlede tamamlıyorsanız, bu sizin için dezavantaj olacaktır. Çünkü, yeni bölümlerin kilidini açabilmek için topladığınız yıldızların sayısı büyük önem taşıyor. Shatterbrain oyununda birkaç bölümde oyunun mantığını kolayca kavrayabilir ve çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğer siz de bu tarz zeka ve bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız, Shatterbrain oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.