Shine Runner 1.5.1 (Android)

Shine Runner

Shine Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shine Runner mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kaçış oyunudur

Shine Runner güzel grafikleri oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir oynanış yapısıyla birleştirmeyi başarabilen bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Shine Runner'da bataklıklarda geçen bir kaçış macerası bizi bekliyor. Oyunumuzun ana kahramanı ise ucuza mal alıp pahalıya satarak köşeyi dönmeye çalışan kaçakçılar. Bu kaçakçılarımız bataklıkta izlerini belli etmeden bu malları gizlice alıcılarına götürmeye çalışıyorlar; fakat planları polisler onların yerini tespit edince değişiyor ve heyecan dolu bir polis kovalamacası başlıyor. Biz de onlara bu maceralarında eşlik ediyoruz ve eğlenceye ortak oluyoruz.

Shine Runner'da sonsuz koşu oyunu türüne benzeyen bir yarış tecrübesi bizi beklemekte. Oyunda polisler bizi sürekli kovalarken dev pervane motoruyla ilerleyen teknemiz ile rampalardan uçuyor, kümeslere dalıyor, kulubeleri parçalayarak içlerinden geçiyor, timsahları havaya uçurabiliyor ve daha birçok farklı adrenalin dolu hareket gerçekleştiriyoruz. Yolumuzun üzerindeki para torbalarını toplayarak ek gelir elde edebilmekteyiz.

Shine Runner'ın grafiklerinin bir hayli güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Oyunun fizik motoru ise oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor.

YORUMLAR