Shoot Bubble Deluxe 3.2 (Android)

Shoot Bubble Deluxe

3.2
Shoot Bubble Deluxe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shoot Bubble Deluxe, Android cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabilen şık ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Shoot Bubble Deluxe, Android cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Saatlerce keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunu oynamak tamamen ücretsiz.

Benzer bulmaca oyunları ile aynı yapıda oluğ, yeni ve farklı özellikler taşımamasına rağmen, sahip olduğu görüntü kalitesi ile öne çıkmayı başaran oyunlardan biri olan Shoot Bubble Deluxe içerisinde 300'den fazla bölüm bulunuyor. Hedef alma ve atış konularında kendinize güveniyorsanız Shoot Bubble Deluxe oyunu tam size göre bir oyun olabilir.

Oyundaki amacınız atacağınız balonu aynı renkteki diğer balonları hedef alarak atmak ve tüm balonları patlatarak bölümü bitirmek. Balon sayısını azaltmak için aynı rnekli balonları vurmaya dikkat etmelisiniz. Fakat sahip olduğunuz atış sayısı limitli olduğundan, harkeetlerinizi dikkatli ve düşünerek yapmalısınız.

Başlangıç bölümleri oldukça kolay olan oyunda, ilerledikçe daha zorlu bölümlerle karşı karşıya geliyorsunuz. Bu tür oyunların genel özelliklerinden biri olan ilerledikçe zorlaşma Shoot Bubble Deluxe oyununda da mevcut. Hızlı bir kontrol mekanizması bulunan oyun, cihazlarınız üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışarak eğlenmenizi sağlayabilir. Basit akat eğlenceli olan Shoot Bubble Deluxe oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR