Shred It! 1.0.2 (Android)

Shred It!

Shred It!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur.

Shred It! Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur. Özellikle kar kayağı yapmayı seviyorsanız, durmadan kayak yapacağınız bu oyunu seveceğinizi düşünüyorum.

Android marketlerinde pek çok sonsuz koşu oyunu olduğunu biliyoruz. Peki bu durumda neden yeni bir koşu oyununa ihtiyaç duyalım ki diye düşünüyor olabilirsiniz. Fakat bu oyun diğer bildiklerinize benzemiyor.

Özellikle grafikleri ile dikkat çeken oyunun görselleri sanki elle kesilmiş kağıtlardan oluşturulmuş gibi görünüyor. Yani oyunu oynarken kendinizi kağıttan bir dünyada kayak yapıyor gibi hissediyorsunuz. Bu da oyuna çok hoş bir hava katıyor.

Onun dışında diğerlerinde olduğu gibi koşmak yerine burada kayak yapıyorsunuz. Sürekli değişen dinamik bir atmosferde, değişken hava durumlarıyla başa çıkmaya çalışarak kaydığınız oyunda aynı zamanda muhteşem hareketler de sergileyebiliyorsunuz.

Yolda sürekli sizi tehlikeye atacak şeyler oluyor ve bunları bu hareketlerinizle aşmanız gerekiyor. Bu esnada da benzerlerinde olduğu gibi yaprakları toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Skorlarınızı da arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve karşılaştırabiliyorsunuz.

Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız Shred It' i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR