Side Wheel Hero

Side Wheel Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Side Wheel Hero ücretsiz olarka oynayabileceğiniz ilginç bir yarış oyunudur.

Side Wheel Hero fizik kurallarına meydan okuduğunuz ve bambaşka bir yarış tecrübesi yaşayacağınız bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Side Wheel Hero'da yoğun trafik altında ilerlemeye çalışan bir aracı yönetmekteyiz. Oyuna kullanacağımız aracı seçerek başlıyoruz. Aracımnızın arkasına farklı logolar ile birlikte dilediğimiz yazıyı yazabilmekteyiz. Oyunu özel kılan nokta ise aracımızı sıradan bir yarış aracı gibi kullanmıyor oluşumuz. Aracımızı 2 teker üzerinde kullanarak dengede tutmaya çalıştığımız oyun bu sayede ilginç bir oynanış tecrübesi sunuyor.

Side Wheel Hero'da aracımızla 2 teker üzerinde yol alırken bir yandan trafikteki araçlara dikkat etmemiz, diğer yandan da yolumuz üzerindeki altınları toplamamız gerekiyor. Side Wheel Hero görsel açıdan göreceğiniz en kaliteli grafiklere sahip oyunlardan biri değil; fakat oynanışıyla bu açığını güzel bir şekilde kapatıyor. Oyunda aracımız ilerledikçe çok daha hızlı bir şekilde yol almaya başlıyor ve heyecan katlanıyor.