Siegecraft Defender Zero 1.0.2 (Android)

Siegecraft Defender Zero

Siegecraft Defender Zero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siegecraft Defender Zero, kendi kalenizi kurarak askerlerinizi düşmanlardan korumanız gereken heyecanlı ve eğlenceli bir Android strateji oyunu.

Siegecraft Defender Zero, kule savunma oyunları olarak nitelendirilen strateji oyunlarından bir tanesi. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz.

Kendi kalesinizi güçlendirerek şövalyelerinizi korumanız gereken oyun Siegecraft oyununun 2 yıl boyunca geliştirilmesi ile ortaya çıkan yeni, gelişmiş özelliklere ve kaliteli tasarıma sahip başarılı bir oyun.

15 farklı kale türü bulunan oyunda kaleler dışında 18 farklı da birim bulunuyor. 30 farklı bölüm içerisinde eğlencenin dibine vurmanızı sağlayan Siegecraft Defender Zero, özellikle grafik kalitesi ile ön plana çıkıyor diyebilirim.

Diğer kale savunma oyunlarından farklı olarak sıra tabanlı multiplayer oyun desteği bulunan Siegecraft Defender Zero ile diğer oyunculara karşı da kalenizin sağlamlığınızı kontrol edebiliyorsunuz.

Heyecanlı ve eğlenceli olan oyunda geçilmesi güç bir savunma hattı kurmak için kendi stratejinizi oluşturmalı ve 15 tür farklı kule ile mükemmel bir savunma oluşturmalısınız.

YORUMLAR