Şifreli Not Defteri

Şifreli Not Defteri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Başkalarının görmesini istemediğiniz notlarınızı Şifreli Not Defteri uygulaması ile PIN korumalı olarak saklayabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarınızda herkesin görmesini istemediğiniz notlarınızı parola ile korumak istiyorsanız Şifreli Not Defteri uygulamasını deneyebilirsiniz.

Hemen hemen herkesin, başkalarının görmesini istemediği özel notları bulunmaktadır. Kağıda not almak yerine dijital ortamda sakladığınız notlarınız, mobil cihazlarınızı kurcalayan kişiler tarafından görülebilir. Bu durumdan rahatsız oluyorsanız, belirlediğiniz 4 haneli PIN kodu ile notlarınızı korumanızı sağlayan Şifreli Not Defteri uygulamasını tavsiye edebilirim. Renkler dışında Google Keep adlı not alma uygulamasını andıran Şifreli Not Defteri ile notlarınızı çeşitli etiketlerle gruplandırabiliyor, liste şeklinde notlar alabiliyorsunuz. Kaydettiğiniz notları farklı renkler kullanarak sınıflandırabilmeniz de mümkün hale getirilmiş.

Notlarınızı aldıktan sonra başlık da ekleyebileceğiniz Şifreli Not Defteri uygulamasında silmiş olduğunuz notlara, ekranın sol tarafında bulunan menüdeki Çöp Kutusu sekmesinden ulaşabiliyorsunuz. Aynı menüden ulaşabileceğiniz Ayarlar sekmesinden ise PIN oluşturma, değiştirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.