Simple Money

Simple Money
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    88

  • ÜRETİCİ

    Simple Group

Simple Money, Android cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir para yönetimi uygulamasıdır.

Simple Money, oldukça sade ve kullanışlı bir para yönetimi uygulamasıdır. Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulama içerisinde bir çok gelişmiş özellik bulunmaktadır. Kullanıcılar uygulama ile birlikte gelir ve giderlerini hesaplayarak ay sonu sürprizlerine karşı hazırlıklı olabilirler. Paranızın kontrolünü efektif ve detaylı bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan uygulama, paranızı nasıl harcadığınızı görmenizi sağlamaktadır.

Kullanmak için internet bağlantısı gerekmeyen Simple Money üzerinde kalan paranızı istediğiniz an kontrol edebilirsiniz. Kendi içerisinde hesap makinesi bulunduran uygulama, kullanıcıların girdiği rakamları kullanarak hesaplama işlemlerinizi otomatik olarak uygulamadan çıkmanıza gerek kalmadan yapabilmenizi sağlıyor.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise sağlamış olduğu şifreli koruma. Bu özellik sayesinde bir şifre belirleyerek gelir ve gider bilgilerinizin kimse tarafından okunmaması yada görüntülenmemesini sağlayabiliyorsunuz. Genel anlamda para yönetiminizi yapabileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesi olan Simple Money'i, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR