Sınav Takip 3.3 (Android)

Sınav Takip

3.3
Sınav Takip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sınav Takip, öğrencilerin girmiş oldukları normal veya deneme sınavı sonuçlarının takibi ve değerlendirmesini yapabileceği ücretsiz ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Sınav Takip, öğrencilerin veya diğer adayların girmiş oldukları LYS, LGS, SBS, KPSS veya diğer sınavların sonuçlarını takip edebilecekleri ve değerlendirebilecekleri yararlı bir Android uygulamasıdır.

Uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Farklı dersler için açabileceğiniz farklı kategorilerde o derse ait sınavlardan aldığını sonuçları kaydedebiliyorsunuz. Örneğin Matematik dersinden girdiğiniz bi sınav için Matematik kategorisi altında bir sınav kaydı açarak, doğru yanlış sayınızı girerek net doğru sayısınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda girmiş olduğunuz bu sınav kaydı uygulamaya kaydedilecektir. Başka bir zamanda bu sınavı değerlendirebilir isterseniz grafiksel analizini yapabilirsiniz.

Diğer güzel özelliklerinden birisi ise evde yapacağınız deneme sınavları için kendinize kronometre ile zaman tutabilmeniz.

Özellikler:

  • Sınav sonuçlarına air bilgi girişi ve net hesaplama
  • Sınav sonuçlarının geçmişe ait grafiksel olarak değerlendirilmesi
  • Şık ve modern arayüz
  • Kullanımı kolay

Ücretsiz olarak Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz Sınav Takip uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR