Sir Match-a-Lot 1.10.1 (Android)

Sir Match-a-Lot

Sir Match-a-Lot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sir Match-a-Lot, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Sir Match-a-Lot, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Eşleştirme oyunu şeklinde oynanan oyunda zorlu düşmanlara karşı mücadele ediyoruz.

Zorlu bir yolculuğa çıktığımız bir oyun olarak karşımıza çıkan Sir Match-a-Lot, yenilmez bir şövalye olmaya çalıştığımız bir oyundur. Cesur maceralara atıldığımız oyunda renkli meyveleri eşleştirmeli ve gizli nesneleri açığa çıkarmalısınız. Birbirinden zorlu düşmanlara karşı mücadele etmeli ve kahraman olmalısınız. Yol boyunca size yardımcı olacak ateşböceklerini toplamalı ve değerli taşları toplamalısınız. Oyun boyunca çeşitli başarıların kilitlerini açabilir ve anahtarlar da kazanabilirsiniz. Oyun sırasında türlü hediyeler kazanabilir ve değerli hazinelerin sahibi olabilirsiniz. Oyun sırasında yaptığınız hamlelerinizi görüntüleyebilir ve geçmişinizden ders de alabilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir oyun olarak karşııza çıkan Sir Match-a-Lot sizleri bekliyor.

Sir Match-a-Lot oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak inidirebilirsiniz.

YORUMLAR