Ski Safari 2 (Android)

Ski Safari 2

Ski Safari 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ski Safari 2 keyifli bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Ski Safari 2 heyecan ve aksiyon dolu bir oynanış sunan bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Ski Safari 2'de devasa bir çığdan kaçmaya çalışan kahramanlarımızın hikayesi konu alınıyor. Üzerlerine gelen çığdan kurtulmak için her türlü yola başvuran kahramanlarımız kayak yaparak rampalardan uçuyorlar ve engellere takılmadan ilerlemeye çalışıyorlar. Bu işi yaparken olaya biraz aksiyon katmayı da ihmal etmeyerek akrobatik hareketler yapıyorlar. Bize de kahramanlarımıza yardımcı olmak düşüyor.

Ski Safari 2'de kahramanlarımızın buzullarda başlayan macerası sık ormanlarda devam ediyor. Serinin ikinci oyununda artık mamut gibi hayvanlara binerek dinozorlardan kaçabiliyoruz ve motorlu araçları da kullanabiliyoruz. 2 boyutlu bir oyun yapısına sahip olan Ski Safari 2'de kahramanlarımız ekranda yatay olarak ilerliyor ve altınları toplamaya çalışıyor. Topladığımız altınlarla kahramanlarımıza yeni kıyafetler, ekipmanlar ve güçlü araçlar satın alabiliyoruz.

Ski Safari 2'de gelen yeniliklerden bir diğeri multiplayer desteği. Artık oyunu çok oyunculu olarka oynayıp diğer oyuncularla yarışabiliyorsunuz. Dilerseniz oyunda yaptığınız çılgın hareketlerin görüntülerini kaydedip paylaşabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR