Skid Rally: Drag, Drift Racing Cihaza göre değişir (Android)

Skid Rally: Drag, Drift Racing

Skid Rally: Drag, Drift Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyif dolu yarışlar bizleri bekliyor.

Android yarış oyunları arasında yer alan Skid Rally: Drag, Drift Racing, BADMAN tarafından mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunuldu.

20’den fazla farklı aracın er aldığı mobil oyunda, oldukça eğlenceli yarışlar bizleri bekliyor. Oyun içerisinde dilersek drift yapabilecek dilersek de drag yarışlarına katılabileceğiz. Çeşitli oyun modlarının da yer aldığı yapım da 1’e 1 düellolar yapabilir, zaman yarışlarına katılabilir ve adrenalin dolu bir yapı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Oyun içerisinde grafiklerin oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. İçerik bakımından da tatmin edici özelliklere sahip olan yapım, mobil platformda 100 binden fazla oyuncu tarafından keyifle oynanmaktadır. Oyunda yaptığımız yarışlar sonrasında paralar kazanacak ve yeni araçlar satın alabileceğiz. Buna ek olarak oyuncular mevcut araçlarının performansını arttırarak daha zorlu yarışlara katılabilecekler. 3D kamera açıları ile birlikte 3 farklı modu oyunculara sunan yapım, tamamen ücretsiz olarak oynanmaktadır. 

Oyuncular mevcut olan araçlarını kişiselleştirebilecek ve diledikleri gibi modifiye yapacaklar. Sadece Android platformunda çıkış yapan Skid Rally: Drag, Drift Racing, tamamen ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulmuştur.