Skiddy Car 1.1.3 (Android)

Skiddy Car

Skiddy Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlence dolu yarışlar bizleri bekliyor.

Mobil yarış oyunları arasında yer alan Skiddy Car ile bizleri eğlence dolu bir oynanış bekliyor.

Kwalee Ltd tarafından geliştirilen Skiddy Car mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan bir yarış oyunudur. Platform üzerinde yarışlara katıldığımız oyunda pistte kalabilmek için mücadele edecek ve drift yaparak pistin sonuna ulaşmaya çalışacağız.

Akrobatik hareketler yapabileceğimiz oyunda yerden metrelerce yükseklikte olan bir platform üzerinde araç kullanma deneyimi yaşayacağız. Rampaların, uçurumların yer aldığı oyunda sağa ve sola dönerek pist içinde kalacak, tek bir dokunuş ile drift yapma heyecanı yaşayacağız. Kilitli olarak oyunculara sunulan devasa araç koleksiyonlarının kilitlerini açacak ve birbirinden farklı araçları kullanma fırsatı elde edeceğiz.

Drift yapma konusunda ustalaşacağımız oyunda çok sayıda benzersiz viraj ve tehlike ile burun buruna kalacağız. Hem eğlenceli hem de aksiyon dolu bir oynanışa sahip olacak olan yapım rengarenk içeriklere sahip olacak. Oyuncular farklı renklerde ve temalarda yer alan bu pistlerde yarışacak ve biriş çizgisine ulaşmaya çalışacaklar.

500 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan Skiddy Car ücretsiz yapısı ile Google Play’de 4.4 gibi bir inceleme puanına sahip.

YORUMLAR