Sky Gamblers: Storm Raiders 1.0.0 (Android)

Sky Gamblers: Storm Raiders

Sky Gamblers: Storm Raiders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Gamblers: Storm Raiders bolca aksiyon sunan bir uçak savaşı oyunudur

Sky Gamblers: Storm Raiders, 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir hikayeye sahip olan başarılı bir mobil uçak savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Sky Gamblers: Storm Raiders'da 2. Dünya Savaşı'nda kullanılmış tarihi uçaklardan oluşan geniş bir savaş uçağı filosundan bir uçak seçerek oyuna başlıyoruz. Sonrasında ise 2. Dünya Savaşı'nın tarihi anlarının yaşandığı Pearl Harbor gibi savaş alanlarını ziyaret ederek düşmanlarımızla heyecan savaşlara katılıyoruz.

Sky Gamblers: Storm Raiders temel olarak simülasyon türünde bir hava savaşı oyunu. Bu nedenle oyun arcade türündeki basit kontrollere sahip uçak oyunlarından biraz farklı. Oyunda oyunculara uçaklarını yönetebilmek için farklı kontrol sistemi seçeneklerinden birini tercih edebilme imkanı veriliyor. Oyunun grafikleri ise gerçekten başarılı ve üst düzey bir kalite sunuyor. Uçakların modellemelerinin yanında çevresel efektler, ışık yansımaları oldukça hoş görünmekte.

Sky Gamblers: Storm Raiders ödeyeceğiniz parayı hak eden bir mobil oyun. Kısıtlı sayıda uygulama içi satın alım işlemi içeren oyunda bu uygulama içi satın alımlar oyunda ilerleyişinizi engelleyecek şekilde değil. Sadece uçakların kilidini biraz daha erken açmak ve ek kişiselleştirme seçeneklerine erişmek için uygulama içi satın alım işlemlerini tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde oyun genel olarak oldukça başarılı ve oyunda ilerlemek için herhangi bir ek ödeme yapmanıza gerek yok.

YORUMLAR