Sky Garden: Paradise of Farmer 1.05.00000 (Android)

Sky Garden: Paradise of Farmer

Sky Garden: Paradise of Farmer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Garden: Paradise of Farmer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çiftlik simülasyonudur

Sky Garden: Paradise of Farmer oyunculara kendi çiftliklerini yönetme ve çiçekler yetiştirerek eğlenme imkanı veren bir mobil çiftlik oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sky Garden: Paradise of Farmer'da gökyüzünde geçen bir çiftlik macerası bizi bekliyor. Oyunda bulutların üzerindeki kendi gökyüzü çiftliğimizin kontrolünü devralıyoruz ve en güzel çiçekleri yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu işi yaparken peri masallarından çıkmış farklı kahramanlarla ve hikayelerle de karşılaşmaktayız.

Sky Garden: Paradise of Farmer'da farklı çiçek türlerini keşfederek yetiştirmeye başlıyoruz. Çiçekler yetiştikçe tohumları topluyoruz ve üretimimizi artırıyoruz. Ürettiğimiz bitkileri satarak para kazanıp çiftliğimizi geliştirebilmemiz de mümkün. Oyunda komşular edinebiliyoruz. Arkadaşlarımızla oyun içerisinde iletişim kurarak onların çiftliklerini ziyaret edebilmekteyiz, onlar da bizim çiftliğimizi ziyaret edebiliyorlar.

Sky Garden: Paradise of Farmer her yaştan oyun severe hitap eden, ailenizle birlikte keyifle oynayabileceğiniz bir mobil oyun olarak özetlenebilir.