Slash Keyboard

Slash Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slash Keyboard, sosyal ağ uygulamalarının entegre edildiği güvenli klavye uygulaması.

Slash Keyboard, sosyal ağ uygulamalarını fazlasıyla kullanan biriyseniz paylaşımlarınızı hızlandırmak adına kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama.

YouTube, Facebook, Twitter, YouTube, Swarm, Google Maps, Spotify, Giphy dahil tüm sosyal medya uygulamalarının entegre edidiği klavye üzerinden uygulamadan ayrılmadan dinlediğiniz müziği, izlediğiniz videoyu, beğendiğiniz emojiyi, konumunuzu, kişilerinizi, gif’lerinizi paylaşmanız mümkün. Sohbet anında hızlı paylaşımda bulunmak için tek yapmanız gereken “/” işaretine dokunmak. Bu noktadan sonra listelenen uygulamalardan dilediğinizi seçerek paylaşabiliyorsunuz ve paylaştığınız gif, video, müzik her ne olursa olsun linki yerine doğrudan önizleme olarak çıkıyor.

Üçüncü parti klavye uygulamalarını yüklerken en çekindiğimiz noktalardan biri olan gizlilik daha net ifadeyle yazdıklarımızın kaydedilmesi durumu Slash Keyboard’da yok. Uygulamanın geliştiricilerine göre klavyede yazılan hiçbir şey kaydedilmiyor, veriler satılmak üzere toplanmıyor, aramalar dahil hiçbir şey geliştiricilere gönderilmiyor. Son derece güvenli bir klavye uygulaması olduğu özellikle belirtilmiş.

YORUMLAR