Sleep Talk Recorder 1.12 (Android)

Sleep Talk Recorder

Sleep Talk Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sleep Talk Recorder, uyurken konuşup konuşmadığınızı öğrenmenizi sağlayan ve konuşuyorsanız sesinizi kaydedip dinleme fırsatı sunan yararlı ve eğlenceli bir Android uygulaması.

Sleep Talk Recorder, uyurken konuşmadığını inkar eden kişilerin kendilerini test edebileceği ve acı gerçekle yüz yüze kalacağı bir Android uygulaması. Siz uyurken çıkardığınız sesleri ve aynı zamanda konuşmaları kaydetme özelliğine sahip olan uygulama, uyurken konuşmadığını ve horlamadığını iddia eden kişilerin yaptıklarını yüzüne vurmanızı sağlayan bir uygulama.

Kaydettiği sesler ile hem eğlenceli hem de yararlı olan uygulama son derece basit ve sade bir uygulama olmasına rağmen, oldukça şık bir tasarıma sahip. Bir kaç tuşa dokunarak kolayca kullanabileceğiniz uygulama, uyurken sadece ses çıkardığınızda aktif olarak hemen çıkardığınız sesleri kaydediyor. Böylece sabaha kadar gereksiz ve boş kayıtlar yapmayarak hem sabah kalktığınızda sadece çıkardığınız sesleri dinlemenizi sağlıyor hem de gereksiz yere uzun ses dosyaları oluşturmanızı engelliyor.

Kaydettiğiniz komik ve eğlenceli ses kayıtlarını Facebook, Twitter yada uygulamanın kendi web sitesi üzerinden yayınlama imkanı sunan uygulama sayesinde arkadaşınızın, eşinizin yada tanıdıklarınızın konuştuklarını kaydedebilir yada horladıklarını kanıtlayabilirsiniz. Kaydedilen sesler için özel olarak adlandırma yapma imkanı sunan uygulama, aynı zamanda çok sevdiğiniz ses kayıtlarını favorilere ekleyerek daha sonra tekrar kolayca dinlemenizi sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve oldukça eğlenceli bir Android uygulaması olan Sleep Talk Recorder'ı Android telefon ve tabletlerinize indirerek gece konuştuklarınızı kaydedip sabah dinleyin. Bu arada konuyla ilgili kısa bir istatistik vermek gerekirse, gençlerin yüzde 50'si uyurken konuşurken, bu oran yetişkinlerde yüzde 5'e düşüyor.

YORUMLAR