Slice Fractions 1.02.04 (Android)

Slice Fractions

Slice Fractions
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slice Fractions, matematiksel işlemlere dayalı bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

Slice Fractions, Android işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, sürükleyici bir bulmaca oyunu ve makul bir ücret karşılığında sunuluyor.

Renkli görsellere ve sevimli modellemelere sahip olan bu oyun matematiksel bulmacalara dayalı bir yapıya sahip. Bu sayede özellikle çocuklar Slice Fractions sayesinde matematiği sevecek ve eğlenceli vakit geçireceklerdir.

Oyunun temeli matematiğin kesirler başlığına dayanıyor. Oyunda kontrolünü ele aldığımız karakter yol boyunca engellerle karşılaşıyor. Bu engelleri yok etmek için yukarıda asılı olarak duran parçaları keserek parçalara ayırmamız gerekiyor. Bu parçalar önümüzde duran engellere düşünce onları yok ediyor ve önümüzü açıyorlar.

Önümüzde duran engellerin üzerinde kesirler yer alıyor. Bu parçaları yok edebilmek için üzerlerinde taşıdıkları kesir oranları kadar parça düşürmemiz gerekiyor. Oyundaki kontroller son derece basit bir yapıya sahip. Parçaları kesebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz gerekiyor. Elbette bu aşamada parçaların oranlarına çok dikkat etmeliyiz.

Sıradan bulmaca oyunlarından sıyrılan Slice Fractions, kaliteli bir bulmaca oyunu arayan oyunseverlerin uzun süre sıkılmadan oynayabilecekleri bir yapım.

YORUMLAR