Slide The Number 1.0.3 (Android)

Slide The Number

Slide The Number
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slide The Number, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Slide the Number, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Puzzle tanımına tam olarak uyan bir oyun olan Slide the Number oyununda bu kez resimler yerine sayıları yerlerine yerleştiriyoruz.

Oyun her ne kadar rakamlarla oynanıyor olsa da aslında çok fazla matematik ya da mantık bilgisine ihtiyacınız yok. Tek bilmeniz gereken sayıların sıralaması. Yani amacınız sayıları en küçükten büyüğe kadar sıralamak.

Bunun için de ekrandaki sayıları yerlerine yerleşene kadar parmağınızla kaydırıyorsunuz. Sayılar karmaşık bir sırada kare bir ekranda karşınıza çıkıyor ve sizin de onları küçükten büyüğe kadar sıralamanız gerekiyor.

Oyunda aynı zamanda eğlenirken bir yandan da hızlı düşünme yeteneğinizi geliştirebiliyor ve zihninizi çalıştırıyorsunuz. Her yaştan oyuncunun severek oynayacağı bir oyun olan Slide the Number renkli ve canlı tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Oyunda farklı oyun modları bulunuyor. Oyun modları olarak aslında zorluk seviyesi de diyebiliriz. İlk başta sadece 3x3 bulmaca çözebiliyorsunuz. İlerledikçe yenileri açılıyor ve  4x4, 5x5, 6x6, 7x7, 8x8'e kadar bulmacaları oynayabiliyorsunuz.

Eğlenceli bir oyun olan Slide The Number ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Eğer siz de bu tarz puzzle oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.