Slide to Unlock Lock Screen

Slide to Unlock Lock Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slide to Unlock Lock Screen, Android cihazlarınızın ekran kilitlerini iPhone ve iPad gibi kaydırarak açmanızı sağlayan ücretsiz bir ekran kilidi uygulaması.

Slide to Unlock Lock Screen, Android mobil cihazlarınız üzerine iOS'a özel olan iPhone ve iPad'lerde gördüğünüz ekran kilidi ve kaydırarak açma özelliği getiren eğlenceli ve yararlı bir Android uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde Android telefonlarınızı tıpkı bir iPhone ya da iPad'e dönüştürebiliyorsunuz. Android cihazlarınız üzerinde ekran kilidini kaydırarak açmak için kullanabileceğiniz farklı uygulamalarda bulunuyor fakat bu uygulama sayesinde görünüm olarak da iOS görünümü kazanıyor.

iOS 8 üzerinden alınan ekran kilidi ve kaydırarak açma bölümü ile hem Android hem de iOS mobil cihaz kullanıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Slide to Unlock Lock Screen ile birlikte gelen onlarca HD duvar kağıdı ile birlikte Android cihazlarınızın ekranlarına hem şıklık hem de iOS ekran kilidini getirebilmeniz mümkün.

Siz de iPhone ya da iPad almak istiyorken Android mobil cihaz aldıysanız ve içinizde az da olsa iPhone ya da iPad kullanma isteği kaldıysa bu uygulama sayesinde bir nebze de olsa kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip hemen deneyin.

YORUMLAR