Sling Kong 1.0.1 (Android)

Sling Kong

Sling Kong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sling Kong'ta sevimli gorili engellere çarpmadan yukarı tırmandırmaya çalışıyoruz.

Sling Kong, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Dinamik oyun yapısıyla öne çıkan bu oyundaki temel amacımız yukarı tırmanmaya çalışan gorile yardımcı olmak.

Bu görevi yerine getirebilmek için gorili tutup çekiyor ve ardından serbest bırakıyoruz. Tıpkı sapanla taş atar gibi bu hareketi yaptıkça goril fırlatıldığı noktada bulunan parçalara tutunuyor ve asılı kalıyor. Yine gorili tutup çekerek bir üstte bulunan parçaya fırlatıyoruz. Bu döngüyü devam ettirerek mümkün olan en yüksek puanı toplamaya çabalıyoruz fakat bunu yapması pek kolay olmuyor çünkü yolumuza çok sayıda engel çıkıyor.

Karşımıza çıkan engellerden birisine çarpmamız durumunda baştan başlamamız gerekiyor. Oyuna her ne kadar gorille başlıyor olsak da serüvenimiz esnasında birçok yeni karakteri açabiliyoruz. Toplamda 35 farklı karakter mevcut.

Gelişmiş fizik motoru ve animasyonları ise Sling Kong, boş zamanları değerlendirmek için oynayabileceğiniz ideal bir oyun.