Slipstream Music Player 3.32 (Android)

Slipstream Music Player

Slipstream Music Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slipstream Music Player ilginç bir müzik oynatma uygulamasıdır

Slipstream Music Player eğer arkadaşlarınızla birlikte müzik dinlerken hangi şarkıyı dinleyeceğinize karar vermekte güçlük çekiyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil müzik çalar.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir medya oynatıcı olan Slipstream Music Player temel olarak arkadaşlarınızın hangi şarkıları dinledilklerine göz atmanıza ve oynatılacak şarkılara ortak bir şekilde karar vermenize yardımcı olan bir uygulama. Slipstream Music Player ile kullanıcılar arkadaşlarınızın müzik kütüphanesine göz atarak hangi şarkıları dinlediklerine bakabiliyorlar ve bu kütüphanelerden istedikleri şarkıları oynatabiliyorlar. Ayrıca arkadaşlarınızla bir sonraki parçanın ne olacağını ortak bir şekilde oylama yoluyla belirleyebiliyorsunuz. Bu da Slipstream Music Player'ı partiler ve ortak eğlenceler için yeri değişmez bir uygulama yapıyor.

Slipstream Music Player mevcut kablosuz ağınız üzerinden çalışıyor. Kullanıcılar aynı kablosuz ağa bağlı olduklarında birbirlerinin müzik kütüphanelerini Slipstream Music Player aracılığıyla görebiliyorlar. Uygulamanın çalışmak için internet bağlantısına veya Bluetooth bağlantısına ihtiyaç duymaması kullanıcıları cihaz eşleştirme derdinden kurtarıyor ve pratik bir kullanım sunuyor.