Slugterra: Guardian Force 1.0.1 (Android)

Slugterra: Guardian Force

Slugterra: Guardian Force
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slugterra: Guardian Force, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Slugterra: Guardian Force, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarda oynanabilecek bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sülüklerden oluşan birliklerle yapılan savaşlarda gizemli mağaralara seyehat ediyoruz.

TV'de yer alan animasyon dizisi Slugterra'dan esinlenen oyunda sülüklerden oluşan orduları yöneterek mağaralar keşfetmemizi sağlayan bir oyundur. Oyunda savaşlar gerçekleştiriyor ve işleri düzene koymaya çalışıyoruz. Büyük bir dünyada geçen oyunda kendimize takım kuruyor ve savaşlara katılıyoruz. Birbirinden farklı mekaniklere sahip olan oyunda dikkatli olmalıyız. Keşif görevlerinin de yer aldığı oyunda aynı zamanda özel yeteneklerde bulunuyor. Özel beceri ve yeteneklerle donatılan sülüklere komutanlık yaparak rakiplerimizin üstesinden geliyoruz. Zorlu engellere sahip olan oyun birbirinden farklı 30 karakteri içeriyor. Sülük savaşlarına hazırsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • 30 farklı sülük
  • Özel yetenekler
  • Beceriler
  • Eşsiz oyun kurgusu
  • Farklı cephaneler

Slugterra: Guardian Force oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR