Slugterra: Slug it Out!

Slugterra: Slug it Out!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slugterra: Slug it Out! ücretsiz olarak sunulan, eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Slugterra: Slug it Out!, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir eşleştirme oyunu olarak betimlenebilir. Eşleştirme oyunları genelde hikaye olarak sönük kalır ve oyunseverlere farklı bir deneyim yaşatmakta zorlanır. Görünüşe göre Slugterra'nın yapımcıları bu kategoride yer alan oyunların eksikliklerini iyi bir şekilde analiz ederek ortaya iyi bir yapım çıkartmaya çalışmışlar.

Genel bir değerlendirme yapacak olursak başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Slugterra hem bulmaca hem de aksiyon oyunu öğelerini başarıyla bir araya getiriyor. Oyunda rakiplerimize karşı mücadele etmek için benzer objeleri yan yana getirmemiz gerekiyor. Bunu yaptıkça karakterimizi saldırı gücünü kullanarak rakibi yıpratmaya çalışıyor. Tamamen gücü bittiğinde ise bölümü kazanmış oluyoruz.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Slugterra'da da birçok bonus ve güçlendirici bulunuyor. Bunları topladıkça rakibimize karşı daha güçlü bir konuma erişiyoruz. Özel eşyalar sayesinde karakterimizi geliştirme şansına da sahibiz.

Açıkçası Slugterra oynaması son derece keyifli bir oyun. Eşleştirme ve aksiyon bazlı oyunlar oynamaktan keyif alan herkes bu oyunu büyük bir beğeniyle oynayacaktır.