Smart Booster - Free Cleaner 3.96 (Android)

Smart Booster - Free Cleaner

Smart Booster - Free Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Booster - Free Cleaner ile Android cihazınızı daha verimli kullanabilirsiniz

Smart Booster - Free Cleaner, Android  cihazlar için geliştirilmiş olan ve kullanıcılara performans artırma ve çöp dosya temizleme konusunda yardımcı olan bir Android hızlandırma uygulamasıdır.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Smart Booster - Free Cleaner kullanıcılara 4 farklı konuda yardımcı olmakta. Uygulama RAM güçlendirme özelliğiyle tek dokunuşla Android cihazınızın daha verimli çalışmasını sağlıyor. Kullanıcılar uygulamanın widgetini kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde Android cihazlarının bellek performansını artırabiliyorlar. Uygulama bu işi düşük önceliğe sahip olan Android uygulamalarını sonlandırarak gerçekleştirmekte. Ayrıca uygulamanın bu özelliği yapılandırılabilmekte ve belli RAM tüketimine sahip uygulamaları öncelik seviyelerine göre otomatik temizleyebilmekte.

Smart Booster - Free Cleaner hızlı bir RAM temizleme sistemine de yer veriyor. Bu özelliği kullanarak Android cihazınızda yüklü olan uygulamaların daha rahat çalışabilmeleri için onlara yer açabiliyorsunuz. Smart Booster - Free Cleaner hafıza kartınızın depolama alanını gereksiz dosyalardan arındırmanıza da yardımcı oluyor. Uygulamanın çöp dosya temizleme özelliği sayesinde SD kartınızdaki gereksiz dosyalar ayıklanıp silinebilmekte.

Smart Booster - Free Cleaner içerisinde yer alan gelişmiş görev yöneticisi uygulamalarınızı yedeklemenize veya kullanılmayanları kaldırmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca dilediğiniz uygulamayı SD kartınıza da taşıyabilmektesiniz. Smart Booster - Free Cleaner pil ömrünüzü artırmak için nadir kullanılan uygulamaları uyku moduna alabiliyor. Smart Booster - Free Cleaner ile otomatik başlayan uygulamaları tespit edebilmektesiniz.

YORUMLAR