Smart Flashlight 1.3.4a (Android)

Smart Flashlight

Smart Flashlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Flashlight birçok özelliği bünyesinde toplayan başarılı bir fener uygulaması.

Smart Flashlight, Android kullanıcılarının hizmetine ücretsiz olarak sunulan bir fener uygulaması. İşlevsel özellikleriyle dikkat çeken bu uygulama, kullanıcıların ışıksız ortamda kaldıklarında kullanabilecekleri mükemmel bir seçenek konumunda.

Akıllı telefonların hepsi arkada konumlandırılmış olan ana kameralarına yakın bir bölümde flaş donanımını bulunduruyorlar. Bu donanım sadece fotoğraf çekimleri esnasında uygun ışık miktarını ayarlamakla kalmıyor, karanlık kaldığımız zamanlarda ışık kaynağı olarak da görev yapıyor. Hal böyle olunca neden harici bir fener uygulamasına ihtiyacınız olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Smart Flashlight, varsayılan flaş destekli fener özelliğine farklı bir bakış açısı getiriyor ve kullanıcılara ekstra özellikler sunarak beklentilerinin ötesine geçiyor. Bunlardan en önemlisi ister kamera yanındaki flaşı ister ekranı ışık kaynağı olarak kullanmamıza imkan sağlaması. Eğer ışık kaynağı olarak ekranı seçersek farklı renk seçeneklerinden birini kullanabiliyor ve ekranın o renk ışık yaymasını sağlayabiliyoruz. Bu fonksiyonun özellikle fotoğrafçıların epey işine yarayacağını düşünüyoruz.

Widget desteği de sunan Smart Flashlight daima ekranımızda kullanımza hazır bir şekilde bekliyor. Testlerimiz esnasında sorunsuzca görevini yerine getiren Smart Flashlight, elektrik kesintilerinde kulanabileceğimiz ideal bir uygulama.

YORUMLAR