Smart Hide Calculator 1.3.7 (Android)

Smart Hide Calculator

Smart Hide Calculator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Hide Calculator, hesap makinesi içerisinde dosyalarınızı gizleme ve saklama özelliği barındıran yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Smart Hide Calculator, Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde dosyalarınızı gizlemek için bile gizli bir yöntem arıyorsanız kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesi. Standart bir hesap makinesi uygulaması gibi gözüken fakat aslında bir dosya gizleme uygulaması olan Smart Hide, ilk giriş yaptığınızda sizden bir şifre istiyor. Bu şifreyi belirledikten sonra uygulamaya giriş yaparak =(eşittir) tuşuna basarak dosya gizleme moduna geçebiliyorsunuz.

Önemli ve özel fotoğraflarınızı, videolarınızı, dökümanlarınızı ya da herhangi bir dosyanızı  gizlemenize olanak sağlayan uygulama, SD kartınız üzerinde de bu işlemleri yapabilmenizi sağlıyor. Eğer kullandığınız Android cihazınız daha önce rootlandıysa uygulamaları da saklayıp tekrar normalde döndürebilirsiniz.

Eğer meraklı aile bireylerinizden ya da arkadaşlarınızdan bir şeyler saklamak istiyorsanız kullanabileceğiniz uygulamanın normalde bir hesap makinesi uygulaması gibi görünmesi, tanıdıklarınızın şüphelenmesini de ortadan kaldırıyor. Siz de bu şekilde istediğiniz tüm dosyalarınızı rahatlıkla saklayabiliyorsunuz.

Son kullanılan uygulamalar içerisinde kendini göstermeyen Smart Hide Calculator'ı istediğiniz bir yerde muhafaza ederek gizlice dosyalarınızı gizleyin!

YORUMLAR