Smart Memory Booster

Smart Memory Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Memory Booster, isminden anlayacağınız üzere Android cihazlarınızda bir takım işlemler yaparak daha fazla boş alana sahip olmanızı ve aynı zamanda gereksiz uygulamaları kapatarak bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayan ya

Android cihazlarınızın yavaşlığından ve bataryasının ömrünün çok çabuk bitmesinden şikayetçi iseniz Smart Memory Booster kullanmanız gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Uygulamanın yapabilecekleri arasında cihazınızı hızlandırma, batarya ömrünü uzatma ve boş hafıza alanını arttırma gibi özellikler bulunuyor. Peki tüm bu işlemleri nasıl yapıyor diyeceksiniz muhtemelen. Sırayla açıklayalım.

Bilgisayarlarda kullanılan disk birleştirme programlarının yaptığını Android cihazlarınızda uygulayarak cihazınızda kaybolan hafıza alanını geri getiriyor. Batarya tasarrufunu ise cihazınızda gereksiz olarak arkaplanda çalışan ve çok fazla batarya tüketen uygulamaları kapatarak yapıyor. Cihazınızın hızlanması için bir takım optimize etme işlemleri gerçekleştiriyor ve böylelikle cihazınızın performansı artıyor.

Uygulama hafıza arttırma işlemlerini 5 farklı yol ile gerçekleştirebiliyor. Bunların içerisinde otomatik akıllı arttırma, anaekran widget'ı ve bildirimler gibi seçenekler bulunuyor. Bu işlemlerin yapılabilmesi gerekli aşamalarda ise bir çok farklı yöntem kullanılıyor.

Sizde cihazınızın hızını ve hafızasını arttırmak, bataryasının daha uzun süre dayanmasını sağlamak istiyorsanız Smart Memory Booster uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.