Smart Mirror 1.2.1 (Android)

Smart Mirror

Smart Mirror
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Mirror, ücretsiz olarak sunulan bir ayna uygulaması olarak öne çıkıyor ve birçok özelliği de beraberinde getiriyor.

Smart Mirror, Android işletim sistemi taşıyan mobil cihazlar üzerinde kullanılmak amacıyla tasarlanmış bir ayna uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama cihazın ön yüzünde bulunan kamerayı kullanarak ekrana görüntünüzü yansıtıyor.

Bu noktada neden bir uygulamaya ihtiyaç duyacağınızı sorgulayabilirsiniz. Çünkü bu işlemi herhangi bir uygulama olmadan da gerçekleştirmek mümkün. Elbette Smart Mirror bu algıyı kırabilmek için birçok işlevsel özelliği de beraberinde getiriyor.

Uygulamayı kullanarak ekran görüntüleri yakalayabiliyor, ekranı dondurabiliyor, dijital yakınlaştırma yapabiliyor, siyah-beyaz ayarlarını gerçekleştirebiliyor ve efektler ekleyebiliyoruz. Bunlara ek olarak bir de çerçeve ışığı özelliği sunuluyor. Çerçeve ışığı sayesinde karanlık ortamlarda dahi ayna fonksiyonunu sorun yaşamadan kullanabiliyoruz.

Yukarıdaki paragrafta saydığımız özellikler birçok telefon tarafından destekleniyor fakat bazı cihazlarda desteklenmeyen özellikler olabilir. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Smart Mirror, günlük hayatta sık sık aynaya ihtiyaç duyan kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR