Smash Wars 1.0.2 (Android)

Smash Wars

Smash Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smash Wars, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Smash Wars, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Google cardboard desteğine de sahip olan oyunda sanki yarışın içerisindeymiş gibi bir hisse kapılıyorsunuz.

Çok oyunculu bir drone yarışı olan Smash Wars, arkadaşlarınızla zevkli zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun olarak tanımlanabilir. Oyunda droneları yarıştırarak lider olmaya çalışıyor. Kıvrak hareketler yaparak rakiplerinizi ve engelleri geçebilir aksiyon dolu yarış sahneleri yaratabilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Smash Wars'ı dilerseniz sanal gerçeklik gözlüğüyle de oynayabilirsiniz. Google cardboard'a destek veren oyunda sanki oyunun içerisindeymiş gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Kolay oynanabilirliği, basit kontroleriyle Smash Wars eğlenceli bir yarış deneyimi sunuyor. Farklı parkurlar, farklı dronelar ve zorlu görevler sizleri bekliyor.

Oyunun Özellikleri;

  • 14 farklı drone türü
  • Google Cardboard desteği
  • 4 farklı zorluk türü
  • Çevrimdışı oynayabilme
  • Basit kontroller

Smash Wars oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR