Smashy Drift 1.03 (Android)

Smashy Drift

Smashy Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızda keyif dolu yarışlara katılacaksınız.

AKPublish pty ltd tarafından mobil oyuncular için geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan Smashy Drift ile yarış dünyasına hızlı bir giriş yapacaksınız.
Birbirinden farklı efsane araçların yer aldığı oyunda, çeşitli pistlerde şoförlüğümüzü test edebilecek ve aksiyon dolu anlar yaşayabileceğiz. 20’den fazla kilitli aracın yer aldığı oyunda zorlu drift pistleri ile karşılayacağız. Bu pistlerde aracımız ile enfes dönüşlere imza atacak ve yüksek skorlar elde ederek yeni pistlerin ve yeni araçların kilitlerini kaldırabileceğiz. 
Oldukça renkli grafiklerden oluşan yapımda zombiler ile karşı karşıya kalacak ve onları da ezip geçeceğiz. 360 derece dönüşler yapabileceğimiz oyunda, köprülerden geçecek ve bitiş çizgisine doğru yol alacağız. 20’den fazla araç ile oyuncuların beğenisini kazanan oyun, oyunculara tank sürme gibi imkanlar da sağlıyor.
Çeşitli mekanlarda birbirinden farklı araçlarla drift yaparak şoförlüğümüzü ispatlamaya çalışacak ve yeni içerikler ile karşılaşacağız. En son 12 Nisan’da güncelleme alan yapım, yeni seviye sistemlerini de oyunculara sundu. Hata düzeltmeleri ile daha iyi bir oynanış sistemine kavuşan yapım, hem Android hem de İOS platformunda oynanıyor.