Smile Clock

Smile Clock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smile Clock uygulamasıyla Android cihazlarınızla her sabah gülümseyerek uyanabilirsiniz.

Smile Clock uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz en ilginç alarm uygulamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı ve oldukça eğlenceli bir uyanma süreci geçireceğinize eminim. Ücretsiz olarak sunulan ve sadece bir kaç menüden oluşan sade bir arayüzle gelen uygulamanın tüm işlevlerini sorunsuz bir şekilde çözebileceğinize eminim.

Uygulamayı kullanarak bir alarm kurduğunuzda, alarmınız çalma durumuna geçtiğinde onu susturabilmek için yapabileceğiniz tek şey gülümsemek. Dolayısıyla alarmınızı susturmak için telefonunuzu elinize aldığınızda gülümsemekten başka bir şansınız yok. Fakat uygulamanın geliştiricisi çok sakallı bir yüzde gülümsemeyi tespit etmenin zorluğu sebebiyle yüzün biraz temiz olması gerektiğini de belirtmekten geri durmuyor.

Alarmınızı gülümseyerek kapatırken uygulama sizin bir fotoğrafınızı da çekiyor ve bunu telefonunuzun galerisine kaydediyor. Daha sonra isterseniz sabahları uyandığınız andaki bu fotoğrafları montajlayarak kolaj haline getirebilir ve dostlarınızla da sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz.

Alarmınızın hangi müzikle birlikte çalacağını belirlemek ve alarm sessiz hale getirildiğinde karşınıza hangi görüntünün çıkacağına karar vermek yine sizin ellerinizde. Böylece hazır gülümsemişken karşınıza çıkan resimle gülümsemeye devam edebiliyorsunuz.

Genel olarak uygulamanın çalışmasında bir sıkıntı mevcut değil ancak henüz yeni ve ilk sürümlerinde olması nedeniyle farklı cihazlarda çalışmasında sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle alarmına güvenmeden önce bir kez denemeden geçirmenizi öneriyorum.

YORUMLAR