Sms & Contacts Backup

Sms & Contacts Backup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sms & Contacts Backup, Android telefonlarınızdaki mesajları ve telefon numaralarını yedekleyerek daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda geri getirmenizi sağlayan yararlı bir uygulama.

Sms & Contacts Backup, rehberinizde kayıtlı olan numaraları ve telefonunuzdaki mesajları yedekleyerek daha snra ihtiyaç duymanız durumunda kurtarmanızı sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

Türkçe dil desteğine sahip olan uygulama üzerinde mesajları yedekle ve rehberi yedekle tuşlarını kullanarak istediğiniz işlemi kolayca yapabiliyorsunuz. Ayrıca hızlı yedekle işlemi ile yedeklemeyi çok daha hızlı gerçekleştirme şansınız bulunuyor. Bu tuşların hemen altında bulunan rehber ve mesaj geri yükle tuşları ise, yedeklemiş olduğunuz mesjaları ve telefon numaraları geri kurtarmanızı sağlıyor. Hattınıza bir şey olduğunda yada farklı bir durumda kaybettiğiniz tüm telefon numaraları ve mesajları kurtarmanızı sağlayan uygulama, her Android telefonda bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi diye düşünüyorum.

Mesajları ve telefon numaralarını XML formatında SD kartınıza kaydeden uygulamanın tasarımı da oldukça kullanışlı.

Hem ücretsiz hem de Türkçe arayüze sahip olan Sms & Contacts Backup uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR