Snakes And Apples 1.0.3 (Android)

Snakes And Apples

Snakes And Apples
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snakes And Apples, yüksek kalitede grafikleri ve eğlenceli ses efektleriyle dikkat çeken yılan oyunudur.

Snakes And Apples, eski Nokia telefonlarda bulunan ve yıllar geçmesine rağmen unutulmayan yılan oyunundan esinlenerek hazırlanmış bulmaca türünde bir oyundur.

Her yaştan kullanıcıya hitap eden yeni nesil yılan oyunu Snakes And Apples oyununda yılanı yönlendirerek numaralandırılmış elmaları birer birer toplamak. Tabii ki bu, göründüğü kadar kolay değil. Yolunuza çıkan elmaları belirtilen sırada yemeniz ve oldukça dar olan alanda hiçbir boş yer bırakmamanız gerekiyor.

Doğadan seslerle ve yüksek kalitede grafikleriyle oynarken eğlenebileceğiniz bulmaca oyununda iki farklı oyun modu yer alıyor. Oyunu tek başınıza oynayabildiğiniz gibi, arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz.

Sevimli görünen bir yılanı yönlendirdiğiniz oyunun giriş ekranı da oldukça sade tutulmuş. Oynat simgesine dokunarak heme eğlenceli dakikalar yaşamaya başlayabiliyorsunuz. Kontroller ve oyun modu ve ayarlar seçeneklerine de tek dokunuşla ulaşmanız mümkün.

Magma Mobile tarafından geliştirilen Snakes And Apples oyununda bölüm sayısı da oldukça doyurucu. Yeraltı geçitlerinin ve işinizi kolaylaştıran nesnelerin yer aldığı oyunda geçmeniz gereken yüzlerce bölüm sizleri bekliyor.