Snoopy's Sugar Drop Remix

Snoopy's Sugar Drop Remix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Snoopy's Sugar Drop Remix, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Küçükken severek izlediğimiz çizgi filmlerden birisi olan Snoopy de bir oyun olarak mobil cihazlarımıza geldi.

Bulmaca oyunlarının sevilen kategorilerinden birisi olan üçlü eşleme tarzında geliştirilmiş olan oyun ile sevdiğiniz Snoopy karakterleriyle tanışma şansı yakalayabiliyorsunuz. Charlie Brown, Lucy, Sally, Linus hepsi sizi bu oyunda bekliyorlar.

Klasik bir şeker patlatma oyunu olan Snoopy's Sugar Drop Remix kategorisine çok fazla bir yenilik getirmese de Snoopy'nin hatrına oynanabilir gibi duruyor. Aynı zamanda canlı ve renkli grafikleri de oyunu daha eğlenceli kılmış diyebilirim.

Oyunda tamamlamanız gerken 200'den fazla level bulunuyor. Bu da uzun saatler boyunca eğlenebilmenizi garanti ediyor diyebilirim. Klasik bir eşleme oyununda olduğu gibi burada da üçten fazla benzer şekeri eşleştirip patlatmanız gerekiyor.

Tabi ki ne kadar çok zincirleme yaparsanız o kadar çok puan alıyorsunuz. Ayrıca çeşitli güçlendiriciler ve özel şekerler de takıldığınız durumlarda daha hızlı oynamanızı sağlayarak size yardımcı oluyor.

Kolay kontrolleri ile de dikkat çeken oyun klasik üçlü eşleme oyunu severlerin hoşuna gidecektir diye düşünüyorum.

YORUMLAR