Snow Blower Truck Sim 3D 1.0 (Android)

Snow Blower Truck Sim 3D

1.0
Snow Blower Truck Sim 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snow Blower Truck Sim 3D gerçekçi bir simülasyon oyunudur

Snow Blower Truck Sim 3D oyunculara farklı kar temizleme aracı seçeneklerinden birini kullanma imkanı veren bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Snow Blower Truck Sim 3D'de yoğun kar fırtınası sonucu tamamen karla kaplanmış bir şehre konuk oluyoruz. Kar yağışı nedeniyle her taraf kalın bir kar tabakasıyla kaplanmıştır ve yollar tıkanmıştır. Araçların yollarda ilerleyebilmesi için ise karların temizlenmesi gerekmektedir. Biz de bu durumu düzeltmekle görevli bir kahraman olarak oyuna dahil oluyoruz ve kar temizleme aracımıza atlayarak yolları temizlemeye başlıyoruz.

Snow Blower Truck Sim 3D içerisinde aralarında kamyon, traktör ve ATV gibi araçların yer aldığı farklı kar temizleme araçlarından birini kullanabilmekteyiz. Temel amacımız bu araçlarda yer alan dev kar temizleme sistemlerinden yararlanarak yollardaki karı temizlemek ve yolları trafikteki araçlar ve insanlar için daha az riskli, daha güvenli hale getirmek. Ortalama bir grafik kalitesine sahip olan Snow Blower Truck Sim 3D'de gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşayabilmektesiniz.

YORUMLAR