Snow Dog Survival Simulator 1.0 (Android)

Snow Dog Survival Simulator

1.0
Snow Dog Survival Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snow Dog Survival Simulator'da bir huskynin hayatta kalmasınayardımcı oluyoruz

Snow Dog Survival Simulator zorlu şartlarda hayatta kalmaya çalışan bir köpeği yönettiğimiz bir mobil simülasyon oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snow Dog Survival Simulator'da ana kahramanımız husky - sibirya kurdu türünde bir köpek. Bu köpek oyunun senaryosu gereği soğuk iklime sahip bir coğrafyada tek başına kalıyor ve bize de onu yönlendirerek hayatta kalmasını sağlamak düşüyor. Bu iş için soğuk hava şartlarının yanısıra doğadaki diğer vahşi hayvanlarla mücadele etmemiz, beslenmek için avlanmamız gerekiyor.

Snow Dog Survival Simulator'da 9 çeşit hayvan türü yer alıyor. Bu hayvanların bazıları bize saldırıken kendimizi korumamız lazım. Geri kalan tavşan, geyik ve penguen gibi havanları beslenmek için avlamaktayız. Oyunda farklı hava koşulları ve günün farklı zaman dilimleri yer almakta. Açık dünya yapısına sahip olan Snow Dog Survival Simulator geniş bir oyun haritasında özgürce dolaşabilmemiz mümkün.

Snow Dog Survival Simulator çok yüksek kaliteye sahip olmayan grafiklere sahip. Fakat oyunun açık dünya yapısına sahip olması ve sibirya kurdunuzu geliştirmenize imkan tanıması oyunu denemenizi sağlayabilir.