Snow Excavator Crane Simulator 1.0.1 (Android)

Snow Excavator Crane Simulator

Snow Excavator Crane Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karla kaplı yolları açacağız.

Mobil simülasyon oyunları arasında yer alan Snow Excavator Crane Simulator ile karla kaplı yolları açmaya ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacağız.

Kar teması ile oyuncuların karşısına çıkan Snow Excavator Crane Simulator, Warrior Eagle tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulan yapımda şehrin çevresindeki karla kaplı yolları açacak, şehir insanlarına iyi bir hizmet sunmaya çalışacağız. Kar ekskavatörü kullanacağımız oyunda bir yandan yolları açacak, diğer yandan da karlar kamyonlara yüklerek görüntü kirliliğinin önüne geçeceğiz.

Gerçekçi otoyol görsellerine sahip olan oyunda inşaat oyunlarında yer alan ses efektleri de yer alıyor. 2018 kar araçlarını bünyesinde bulunduran yapım, oyunculara gerçekçi bir atmosfer sunuyor. Kar yağış animasyonu ile görüş açısını da kısan yapım şuana kadar 5 bin oyuncu tarafından oynandı. Henüz yeni bir oyun olmasına rağmen başarılı bir gidişat gösteren yapım, Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR