Snow Queen 2: Bird and Weasel 1.0.8 (Android)

Snow Queen 2: Bird and Weasel

Snow Queen 2: Bird and Weasel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snow Queen 2: Bird and Weasel eğlenceli bir renk eşleştirme oyunudur

Snow Queen 2: Bird and Weasel ülkemizde Karlar Kraliçesi 2 adıyla bilinen Snow Queen 2 adlı animasyon filmini konu alan bir mobil renk eşleştirme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snow Queen 2: Bird and Weasel'da fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyundaki ana kahramanımız olan Luta adlı samura bu macerası boyunca eşlik ederek karlar ülkesini adım adım keşfediyoruz. Yolculuğumuz boyunca kuş dostumuzun yanında arkadaşlarını da kurtarıyoruz ve maceramıza eşlik edecek yeni kahramanlara sahip oluyoruz.

Snow Queen 2: Bird and Weasel oynanış olarak klasik bir renk eşleştirme oyunu. Oyunda yapmamız gereken şey 3 adet veya daha fazla sayıdaki aynı renge sahip mücevherleri birleştirerek parçalamak. Biz ekrandaki mücevherleri yok edince buz da parçalanıyor ve bir sonraki bölüme geçebiliyoruz. Oyun sırasında karşımıza birçok bonus da çıkmakta. Bu bonuslar bize büyük avantaj kazandırırken oyunu daha renkli ve heyecanlı bir hale getiriyor.

Snow Queen 2: Bird and Weasel güzel bir görünüme sahip olan bağımlılık yapıcı bir mobil bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.