Snow Rescue Excavator Sim

Snow Rescue Excavator Sim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snow Rescue Excavator Sim, kar kurtarma operasyonları düzenleyerek kar içinde kalan araçları kurtaracağınız ücretsiz bir Android oyunu.

Snow Rescue Excavator Sim, yolların kar nedeniyle kapalı olduğu oyunda kar temizleme aracını kullanarak hem yolları temizleyerek açacağınız hem de yolda kalan araçları kurtaracağınız eğlenceli bir oyun.

Ücretsiz olarak sunulan bu simülasyon oyununda sizi çağırdıklarında giderek hemen operasyonu düzenlemeniz gerekiyor. Karda kalan aracı kurtarmak için yola çıkarak bir an önce karla kapalı olan yolu açmalı ve aracı kurtarmanız gerekiyor.

Kepçeye benzeyen kar temizleme aracının kontrolü normal arabalar kadar kolay değil. Bu nedenle kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle araç kullanmayı bilenler geniş araç kullanmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorlardır.

Kar temizleme aracınız süreceğiniz gibi aynı zamanda karları temizleme ve park etme işlemlerini de sizin yapmanız gerekiyor. Toplanmış karları düzgün temizlemek için oyunda size gösterilen yere doğru şekilde park etmeniz gerekiyor. Daha sonra kar temizleme işlemine geçiyorsunuz.

Verilen farklı görevler sayesinde eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip deneyebiliyorsunuz.

YORUMLAR