So Social

So Social
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

So Social, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir sosyal medya fenomeni olma oyunudur.

So Social, pek çok kişinin hayali olan sosyal medya fenomeni olmanızı sağlayan eğlenceli bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, tıklama işlemi yaparak beğeni sayımızı artırmaya çalışacak ve sosyal medya fenomenleri arasında rockstar seviyesine yükseleceğiz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Öncelikle yüklediğiniz andan itibaren bağımlısı olacağınız bir oyunla karşı karşıya olduğunu söylemek istiyorum. Zira oyunu incelerken bile hala açık tutuyorum ve elimden bırakamıyorum. Hele bir de tıklama oyunlarını seviyorsanız So Social size ilaç gibi gelecektir. 

So Social'da ilk önce bir karakter ve nick belirmeleniz gerekiyor. Daha sonra oyuna başlıyorsunuz. İlk olarak bir selfie postu atarak oyunda ilerliyoruz ve orta üst kısımda bulunan like sayımız arttıkça yeni alanları yükseltebiliyoruz. Sırasıyla yemek fotoğrafları, gifler, önemli hashtag'ler, motivasyon artırıcı alıntılar, komikli videolar ve daha fazlasının kilidini açarak like sayımızı elimizden geldiğince artırmalıyız. Yorumlar ve çeşitli yükseltmelerle kazancımızı iki katına çıkarmayı da unutmayalım.

Son derece başarılı bir oyun olan So Social'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.