Solar System Scope 3.1.5 (Android)

Solar System Scope

Solar System Scope
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solar System Scope uygulamasında, Güneş sistemiyle ilgili geniş kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.

Solar System Scope uygulamasını kullanarak, Android işletim sistemli cihazlarınızdan Güneş sistemini keşfedebilir ve merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz.

Uzaya meraklı olanların mutlaka kullanması gerektiğini düşündüğüm Solar System Scope uygulaması, Güneş sistemini detaylı bir şekilde inceleyerek hiç duymadığınız bilgileri öğrenmenizi sağlıyor. Güneş sistemi ve uzaydaki birçok bölge için simülasyonlar sunan Solar System Scope uygulamada gezegenler, cüce gezegenler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Anlaşılması kolay ve açıklayıcı bir uzay modeli sunan Solar System Scope uygulaması, telefonunuzun kamerasını gökyüzüne doğru tutarak yıldızların adlarını öğrenmenizi de sağlıyor. NASA tarafından yayınlanan güncel parametrelere dayalı, doğru bilgi kaynağı olan Solar System Scope uygulaması her yaştan kullanıcıya yönelik olarak hazırlanmış diyebilirim. Eğer siz de uzay boşluğunda seyahate çıkarak yeni bilgiler öğrenmek istiyorsanız, Solar System Scope uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR