Solo Battery Saver

Solo Battery Saver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solo Battery Saver, bir çok yararlı özelliğe ve sade bir arayüze sahip olan Android batarya ömrü uzatma uygulaması.

Solo Battery Saver, Android mobil cihazlarınızın hemen biten ya da normal süresinden daha kısa sürede tükenen batarya problemini çözmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android batarya ömrü uzatma uygulaması.

Uygulama marketi üzerinde yer alan bir çok pil ömrü uzatma uygulamasına rağmen, sunduğu özellikler ve özellikle sade arayüzü sayesinde ön plana çıkmayı başaran Solo Battery Saver, batarya ömrünüzü uzatarak cihazınızı sürekli şarja takma derdinden kurtulmanızı sağlıyor.

Herhangi bi reklam olmamasına rağmen ücretsiz olarak sunulan uygulama 3 farklı yöntem ile pil ömrünüzü uzatıyor. Bu yöntemler;

  • Genel mod
  • Uzun bekleme modu
  • Uyku modu
Peki Solo Battery Saver neler yaparak Android cihazların batarya ömrünü uzatmayı başarıyor diye merak ediyorsanız onu da kısaca açıklayayım hemen.
Uygulama gereksiz yere çalışan kullanmadığınız uygulamaları kapatarak gereksiz yere pil tüketimini önlüyor. Bununla birlikte ekran kilit moduna geçip kapandığında akra planda çalışan uygulamaları kapatarak az bir miktar da olsa pil tüketimi sağlıyor. Görev olarak arka planda açık kalan her şeyi tek bir tuşla kapamanızı sağlıyor. Normalde bu işlemi elle ve çok daha uzun sürede yapabiliyorsunuz.
Batarya ömrünüzün ne kadar süre daha dayanacağını ve şarj ederken ne kadar sürede tamamen dolacağını net bir şekilde gösterme gibi özelliklere sahip olan uygulamanın en güzel özelliği ise yazı başında da vurguladığım gibi çok sade ve pratik kullanıma sahip olan arayüzü. Son derece şık ve modern tasarıma sahip olan Solo Battery Saver'i tüm Android telefon ve tablet sahipleri rahatlıkla kullanabilir.
Bu uygulama sayesinde özellikle batarya süresinin kısa olmasından dert yanan kullanıcılar bir miktar da olsa gerekli artışı sağlayabilir. Siz de aynı dertten muzdaripseniz Solo Battery Saver uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR