Solo Lock Screen 1.0.5 (Android)

Solo Lock Screen

Solo Lock Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solo Lock Screen, Android cihazlarınızın ekran kilidini ekrana iki kere hızlıca dokunarak açmak ve kapamak istiyorsanız ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama.

Solo Lock Screen, Android telefon ve tablet sahibi olup cihazlarının ekran kilidini çok daha hızlı ve kolay açmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir ekran kilidi uygulaması.

Ekran kilidini iki kere ekrana doknarak açıp kapayabilmenizi sağlayan uygulama, aynı zamanda cihazı da hızlıca kapamanızı sağlıyor. Çok fazla detay ve özelliğe sahip olmayan uygulamanın sadece 2 farklı işlevi bulunuyor. Fakat uygulama sorunsuz bir şekilde işlevlerini yerine getiriyor.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirip denedikten sonra memnuz kalmazsanız, uygulamayı kaldırabilir yada uygulama içerisinden çift dokunuş ile ekran kilidi açma ve kapama özelliğini kapatabilirsiniz.

Gün içerisinde Android telefon yada tabletinizi çok sık kullanıyorsanız ve ekran kilidini açmaktan artık bıkkınlık geldiyse bu uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.